برای همیشه از دست چروک‌ها راحت شوید

 از دست چروک‌ها راحت شوید :  داشتن لباس چروک در منزل از معضلات خانم ها و آقان است ..

اگر لباسی در خانه دارید که بعد از شست‌وشو زیاد چروک می‌شود و باعث ناراحتی شماست با رعایت روش های زیر برای همیشه از این دردسر خلاص شوید.

تنها کافی است برای جلوگیری از چروکیدگی لباس به مقدار مساوی مایع نرم‌کننده لباس را با سرکه سفید و آب ترکیب کنید و آن را در ظرف افشانه‌دار ریخته و پس از شستن لباستان به میزان اندکی روی آن اسپری کنید تا خشک شود. این کار موجب می‌شود که چروک‌های لباس کمتر شود.

از دست چروک‌ها راحت شوید

در هنگام مسافرت چروک نشدن لباس ها برای همه اهمیت زیادی دارد ، چگونگی جمع آوري و قرار دادن لباس‌ها در چمدان بسيار مهم است اگر مي‌خواهيد لباس‌هايتان در حين بسته بندي در چمدان چروک نشوند، به توصيه های زیر عمل کنید:

  • جلوگيري از چروک و تا خوردن لباس در چمدان : هنگام تا زدن لباس‌ها و قرار دادن آنها در چمدان براي اينکه مابين لباس، خط تا نيفتد، درمحل تا، يک تکه دستمال يا کيسه فريزر بگذاريد.
  • پارچه‌های مخمل و ابریشم اگر تا شوند و در کمد یا چمدان نگه‌داری شوند، خط می‌اندازند که جلوه و بافت پارچه از بین می‌رود، این پارچه‌ها را دور یک استوانه بپیچید و تا نکنید.
  • جلوگيري از چروک شدن شلوار: توصيه مي‌شود ابتدا قسمت بالاي شلوار را قرار دهيد، سپس بقيه ي لباس‌هايتان را روي آن بگذاريد و بعد پاي شلوار را روي لباس‌ها برگردانيد. برای اینکه شلوار شما خط اتوی خوبی داشته باشد، در محل خط انداختن شلوار صابون بکشید و سپس اتو کنید.

مجموعه پوشاک آبتین با ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود در سبک طراحي و حساسيت‌هاي خاص در توليد جايگاه ويژه و شناخته شده‌اي را بدست آورده و معنایي معادل کيفيت، دوام و مرغوبيت را ايفا می نمايد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *