راه کارهایی برای تمیزی کفش ها

راه کارهایی برای تمیزی کفش ها : پوشیدن کفش تمیز یکی از نشانه های شخصیتی شماست . کفش ها انواع مختلفی دارند و روش تمیزکردن آنها با یکدیگر متفاوت است.

تمیز کردن کفش هم با توجه به جنس آنها فوت و فن های خاصی دارد که هر کسی آن را نمی داند.شما با استفاده از چند روش ساده،همیشه می توانید کفش تمیز و نویی داشته باشید.

راه کارهایی برای تمیزی کفش ها

  • پاک کردن کفش کتانی: اگر درخانه کفش کتانی دارید و زیاد آن را می پوشید، حتماً می دانید که این کفش ها خیلی زود کثیف می شوند. چاره کار شما برای تمیز کردن آن استفاده از شامپو فرش است. چه طور فرش ها را با شامپوفرش تمیز می کنید، برای کفش ها هم همان کار را بکنید.
  • پاک کردن کفش های جیر: برای پاک کردن کفش های جیر می توانید از یک مداد پاک کن کمک بگیرید. ابتدا خطوط و لکه های روی کفش را پاک کنید. سپس یک برس نرم کفش را رویش بکشید تا گرد و غبار کفش پاک شود.
  • پاک کردن کفش های رنگ روشن: کفش های سفید و روشن را با ساده ترین و دردسترس ترین وسیله تمیز کنید با خمیر دندان یا شیرپاک کن. این مواد را روی یک تکه پنبه بمالید و کفش خود را تمیز نمایید و بعد از تمیز کردن کفش آن را با آب شست وشو دهید.

راه کارهایی برای تمیزی کفش ها

  • پاک کردن پاشنه کفش: پاشنه های کفش معمولاً زود دچار لک و آسیب دیدگی می شوند. برای برطرف کردن این معایب از اسپری های رنگی ماشین استفاده کنید. این کار به دوام پاشنه کفش نیز می افزاید.
  • طریقه خشک کردن کفش های چرمی: کفش های چرمی خود را بعد از شستن و یا تمیز کردن  هیچ گاه در کنار بخاری یا شومینه خشک نکنید. بلکه داخل آن را از روزنامه خشک پر کنید. تا نم آن گرفته شود.

مجموعه پوشاک آبتین با ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود در سبک طراحي و حساسيت‌هاي خاص در توليد جايگاه ويژه و شناخته شده‌اي را بدست آورده و معنایي معادل کيفيت، دوام و مرغوبيت را ايفا می نمايد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *